ReviewPro Otel İtibar Yönetimi

REVIEWPRO İLE ANALİZLER, KIYASLAMALAR, RAPORLAR EDİNİN

ReviewPro

ReviewPro Türkiye Temsilciliği

ReviewPro, otel yöneticilerinin, dünyanın önde gelen otel değerlendirme sitelerinde ve online seyahat acentelerinde otelleri hakkında yayınlanan yorumları merkezi olarak izlemelerini sağlar. Böylece online itibarlarını kolayca yönetebilirler. ReviewPro analizler, misafir bilgi sistemi, rekabet karşılaştırmaları ve özel raporlar sunarak organizasyonunuzu daha etkin yönetmenizi sağlar.

Kimler ReviewPro kullanır ?

Otel Yatırımcıları , Ceo ve Genel Müdürler
Satış ve Pazarlama Yöneticileri
Crm, Misafir İlişkileri ve  Departman Yöneticileri
Gelir Yöneticisi, Dağıtıcı Kanallar

Gelirlerinizi artırmak için online yorumlardan faydalanın

Otelinizin Global Review Index TM ‘inde 1 puanlık bir artış, RevPAR’da (oda başı gelir) % 1.42’ye kadar bir artışa neden olabilir .

Yorum sitelerinde ve OTA'larda sıralamanızı yükseltin

Misafirlerinize daha iyi bir deneyim yaşatmak, beklentileri aşmak, operasyonel ve servis iyileştirmelerine öncelik vermek için misafir yorumlarından faydalanın

Rakiplerinizden daha iyi performans gösterin

120’den fazla otelcilik konseptini rakiplerinizkiler ile karşılaştırın, güçlü ve zayıf yönlerini keşfedin

YORUM TAKİBİ

175’in üzerindeki online seyahat acentesi ve yorum sitesindeki GRI-Küresel Yorum Endeksi™ puanınızı departmanlara, kaynaklarına, dillere ve ülkelere göre performansınızı web ya da mobilden izleyin.

RAKİP ANALİZLERİ

Otelleriniz ve markanızın pazarların her birindeki kıyaslamalarını anlamak üzere doğrudan rakiplerinizin temel yorum metriklerini izleyin ve belirli ayrıntılara kadar ulaşın..

Yorumların Paylaşımı

Geri dönüş oranını, doğrudan rezervasyonları ve tüketici güvenini artırmak için “sosyal kanıtları” sosyal medyada ve web sitenizde paylaşın.

ReviewPro
ReviewPro

SON ÜÇ YILLIK DATA

Pozitif/nötr/negatif yorumlara, dile, kaynağa, departmana göre hızlıca filtreleyin ve 3 yıllık yorum verileri arasında anahtar kelime veya kavrama göre arama yapın. Yanıtlama oranı ve ortalama yanıtlama süresini istatiklerden izleyin.

Performans Ölçümü

ReviewPro’dan alınan tüm bildirimler, uyarılar, ticketing gönderileri veya temel departman endeksleri gibi büyük performans değişikliklerini kolayca takip edin.

Raporlama

Tüm sayfalardan, görünüm ve ayarlarınıza göre Excel veya PDF formatında, e-posta üzerinden paylaşılmak üzere programlanabilecek raporlar oluşturun.

ReviewPro