ReviewPro Misafir Memnuniyet Anketleri

Daha iyi deneyimler elde etmek için online anketler oluşturun

Misafir Memnuniyet Anketleri

Misafir Anketleri Çözümü

Daha iyi deneyimler elde etmek için misafir anketi geri bildiriminlerinden yararlanın. Özelleştirilebilen anketlerimizle doğrudan geribildirim toplayın ve yorum hacminizin / sıralamanızın TripAdvisor ve diğer yorum sitelerinde yükselişini izleyin

Güçlü ama esnek anket yapısı
Tüm misafir geribildirimleri gösterge panelinde görün
TripAdvisor’da yorum hacmini ve başarı sıralamasını arttırın
Misafir memnuniyetini, ADR & RevPAR’ı arttırın

Tüm yorumlarınızı bir panelde görün

Online itibar ve misafir anketlerini tek bir araçta birleştiren platform sayesinde misafir görüşlerini daha kolay ve verimli bir şekilde yönetin.

TripAdvisor'da yorum hacminizi arttırın ve sıralamanızı yükseltin

Değerlendirmeler oluşturmaya ve tazeliğini sağlamaya yardımcı olmak için TripAdvisor Yorum Toplama Programı’na katılın.

Misafir menuniyetlerini arttırın

Gelirlerinizi artırabilmekle birlikte mükemmellik sağlamak ve beklentileri aşmak için operasyonlarınızın / hizmetinizin güçlü ve zayıf yönlerine daha derin bir bakış açısı kullanın.

ESNEKLİK VE KULLANIM KOLAYLIĞI

Hızlı bir şekilde 36 dile kadar özelleştirilmiş anketler oluşturun ve gönderin. Esas anketimize ve belirli otellere, segmentlere veya konuk tiplerine dayalı soru modülleri oluşturma  esnekliği sunuyoruz.

Kalış esnasında anket

Konaklama esnasında misafirlerin memnuniyetlerini ve ihtiyaçlarını belirlemek için kısa anket gönderin. Memnuniyetin artırılmasına yardımcı olmak ve olumsuz online değerlendirmeleri azaltmak için c/o yapmadan önce düzeltici önlem alın.

DUYARLILIK ANALİZİ

Operasyonel / hizmet geliştirmelerine öncelik vermenize yardımcı olmak için 120’den fazla kategorideki misafirlerin deneyimleriyle ilgili olumlu ve olumsuz yorumları belirleyin.

Misafir Memnuniyet Anketleri
Misafir Memnuniyet Anketleri

İLERİ SORU MANTIĞI

Misafir yanıtlarını temel alan soruların gösterilmesi veya gizlenmesi, anketi her misafir için daha alakalı hale getirme ve hizmet veya ürünle ilişkili iyileştirmelerin önceliklendirilmesine yardımcı olmak için size daha ayrıntılı geri bildirim verme.

MOBİL UYGULAMA

Misafirlerinizin otelinizle ilgili ne dediğini bilin ve misafirlerinizin otelden mutlu ayrılmalarını sağlamak için hareket halindeyken de misafir görüşlerine yanıt verin. Ios ve Android tabanlı uygulamar indirin.

ENTEGRE İŞ AKIŞI

Biletleme sistemimizi, önemli işletme / hizmet eksikliklerinin ilgili kişi veya departmana bildirilmesini ve çözülmesini sağlamaya yardımcı olmak için kullanın.