ReviewPro Misafir Memnuniyet Anketleri

Daha iyi deneyimler elde etmek için online anketler oluşturun

Misafir Anketleri Çözümü

TripAdvisor ve HolidayCheck gibi dünyanın en büyük yorum platformları ile entegre dinamik anketler oluşturmak ister misiniz?  ReviewPro GSS ile misafirleriniz otel içindeyken veya evlerine döndükten sonra gönderebileceğiniz anketler ile doğrudan geri bildirim toplayın!

Dinamik Anketler: Misafirlerinize özel ve onların verdikleri cevaplara göre değişken yapılı anketler hazırlayın. Memnun misafirleri yorum platformlarına yönlendirirken düşük puan verildiğinde ek sorular ile problemin kaynağına ulaşın.
TripAdvisor, HolidayCheck ve Google Entegrasyonu: Dünya devleri ile çalışma ortaklığı bulunan ReviewPro sayesinde  misafirlerinize gönderdiğiniz anketleri hızlı ve sorunsuz şekilde bu 3 platformda kullanıcı yorumuna dönüştürme imkanı!
Online Yorumları ve Anket Sonuçlarını Birleştirin: ReviewPro içerisinde hem dünyadaki 200+ platformdan gelen otelinizle illgili yorumları ve misafir anketlerini tek bir arabirim üzerinde görme ve değerlendirme imkanı
Semantik Analiz İle Derinlemesine İnceleyin: Misafirlerinizin anketlere verdiği cevapları sadece puanlama olarak değil kavramlar bazında da analiz edebilen ReviewPro GSS ile otel işleyişinde sorun oluşturan noktaları kolayca tespit edin.

Etki Analizi İle Sonuçları Derinlemesine İnceleyin

Anket sonuçlarının semantik (kavramsal) analizini yapabilen ReviewPro GSS ile misafirlerinizin şikayetçi olduğu veya en çok beğendiği alanları analiz edin, bu alanların toplam otel skorunuza katkısını görün.

 

Etki Analizi özelliği ile hangi olumlu başlıklarda hizmet kalitesini sürdürmeniz ve hangi olumsuz konularda hizmet kalitesini arttırmanız gerektiğini kolay anlaşılır grafikler üzerinde inceleyin.

Tüm yorumlarınızı bir panelde görün

Online itibar ve misafir anketlerini tek bir araçta birleştiren platform sayesinde misafir görüşlerini daha kolay ve verimli bir şekilde yönetin.

TripAdvisor'da yorum hacminizi arttırın ve sıralamanızı yükseltin

Değerlendirmeler oluşturmaya ve tazeliğini sağlamaya yardımcı olmak için TripAdvisor Yorum Toplama Programı’na katılın.

Misafir menuniyetlerini arttırın

Gelirlerinizi artırabilmekle birlikte mükemmellik sağlamak ve beklentileri aşmak için operasyonlarınızın / hizmetinizin güçlü ve zayıf yönlerine daha derin bir bakış açısı kullanın.

ESNEKLİK VE KULLANIM KOLAYLIĞI

Hızlı bir şekilde 36 dile kadar özelleştirilmiş anketler oluşturun ve gönderin. Esas anketimize ve belirli otellere, segmentlere veya konuk tiplerine dayalı soru modülleri oluşturma  esnekliği sunuyoruz.

KALIŞ ESNASINDA (IN-STAY) ANKET

Konaklama esnasında misafirlerin memnuniyetlerini ve ihtiyaçlarını belirlemek için kısa anket gönderin. Memnuniyetin artırılmasına yardımcı olmak ve olumsuz online değerlendirmeleri azaltmak için c/o yapmadan önce düzeltici önlem alın.

DUYARLILIK ANALİZİ

Operasyonel / hizmet geliştirmelerine öncelik vermenize yardımcı olmak için 120’den fazla kategorideki misafirlerin deneyimleriyle ilgili olumlu ve olumsuz yorumları belirleyin.

Misafir Memnuniyet Anketleri
Misafir Memnuniyet Anketleri

İLERİ SORU MANTIĞI

Misafir yanıtlarını temel alan soruların gösterilmesi veya gizlenmesi, anketi her misafir için daha alakalı hale getirme ve hizmet veya ürünle ilişkili iyileştirmelerin önceliklendirilmesine yardımcı olmak için size daha ayrıntılı geri bildirim verme.

MOBİL UYGULAMA

Misafirlerinizin otelinizle ilgili ne dediğini bilin ve misafirlerinizin otelden mutlu ayrılmalarını sağlamak için hareket halindeyken de misafir görüşlerine yanıt verin. Ios ve Android tabanlı uygulamar indirin.

ENTEGRE İŞ AKIŞI

Biletleme sistemimizi, önemli işletme / hizmet eksikliklerinin ilgili kişi veya departmana bildirilmesini ve çözülmesini sağlamaya yardımcı olmak için kullanın.