Google Adwords

Google AdWords reklamları ile işletmenizi tanıtın

ADWORDS İLE İŞİNİZİ BÜYÜTME

WEB SİTENİZDE İŞLEM YAPMA

Google Adwords reklamları ile web sitenizi ziyaret eden misafirler bir form doldurduğunda, web sitenizde bulunan haritadan işletme konumunuza gittiğinde veya ürün-hizmetlerinizle ilgili yorum yaptığında web sitenizde işlem yapmış sayılır. Görüntülemeye para ödemezsiniz

OTEL WEB SİTENİZE ZİYARET

Ürün veya hizmetlerinizi internet üzerinden Google Adwords reklamları ile kolayca tanıtabilirsiniz. Web sitenizi ziyaret eden misafirler rezervasyon formu doldurduğunda ve kredi kartı ile bu hizmeti satın aldığında, işletmenizle doğrudan etkileşime geçmiş olur.

İŞLETMENİZE TELEFON ETME

Google Adwords reklamları ile sadece telefon çağrısı almaya yönelik reklamlar yapabilirsiniz. Örneğin; ürün veya hizmetlerinizle ilgilenen kişileri doğrudan işletmenize ait Call Center birimine çağrı olarak yönledirebilirsiniz.

UYGULAMANIZI YÜKLEME

İşletmenize ait bir mobil uygulama geliştirerek müşteri sadakati kazanmak istediniz fakat uygulamanız yeni olduğu için kimsenin bundan haberi yok. Google Adwords reklamları ile Google Arama Ortakları, Google Play Store gibi yerlerde uygulamanızı kolay bir şekilde tanıtabilirsiniz.

PAZARLAMA HEDEFLERİNİZE ULAŞIN

Pazar Araştırması

Google Adwords reklamına başlamadan önce pazar araştırması yapılmalı

Bütçe

Google Adwords reklam bütçesi çıkarmak için anahtar kelimelerin değerini bilmek gerekir.

ANAHTAR KELİME

Google Adwords reklamında bütçe belirlemek için önce anahtar kelimelerinizi belirleyin

HEDEF KİTLE

Google Adwords reklamlarının ikinci adımı ulaşmak istediğiniz kullanıcıları belirlemektir

İPUCU

Google reklamları gösteren mobil uygulamalar ve web siteleri ile YouTube’da reklam yayınlarsanız, ulaşmak istediğiniz kullanıcıların yaşını, ziyaret ettikleri sitelerin türlerini ve ilgi alanlarını seçerek daha da spesifik bir hedefleme yapabilirsiniz. Oluşan bu Google Analytics Remarketing listeleri ile daha az maaliyetli reklamlar yapabilirsiniz.

Bugün Başlayın