ReviewPro Misafir Mesaj Merkezi

Whatsapp'tan Messenger'a Farklı Platformları Tek Merkezden Yönetin

Misafir Mesaj Merkezi

Misafirlerinizin zaten telefonlarında var olan Facebook Messenger, Whatsapp gibi uygulamalardan onlarla iletişim kurmak ister misiniz? Üstelik online yorumlar, anketler ve diğer tüm ReviewPro özelliklerine aynı arabiriminden erişim sağlayabilirsiniz!

Yeni Nesil İletişim: Online yorumlar ve anketlerin ötesine geçin! Günümüzün en aktif iletişim metodu olan mesajlaşma platformlarının gücünü kullanın! Messenger’dan Whatsapp’a farklı platformlar üzerinden ek uygulama yüklemesine gerek kalmadan direk iletişim kurun.
Farklı Misafir Gruplar Oluşturun: ReviewPro GMH içerisinde farklı misafirler için gruplar oluşturabilirsiniz (örn. SPA Kullananlar, İngiliz Misafirler veya otel bazında Otel1 misafirleri, Otel2 misafirleri gibi)
Otomatik Mesajlar Tanımlayın: Misafirlerinizin sorduğu sorulara otomatik mesajlar tanımlayabilir, ACM(Auto-Case Management) modülü sayesinde de gelen mesajların içerisindeki kelimelerin analizinden bunları otomatik olarak departmanlara yönlendirebilirsiniz.

Mesaj Platformlarını En verimli Şekilde Kulllanın

Herkesin artık aşina olduğu mesajlaşma platformlarının tanıdık arabirimine sahip ReviewPro Misafir Mesaj merkezi ile ister masaüstü bilgisayarınızdan isterseniz ReviewPro mobil uygulamasından misafir iletişiminizi bir adım öteye taşıyın

 

ReviewPro Misafir Mesaj Merkezi (GMH) modülü ile sizin hesabınızı ekleyen misafirlere tek bir ekrandan kolayca erişebilirsiniz. Misafirilerinizin taleplerini, sorularını ve problemlerini birebir, hızlı şekilde çözme imkanı artık elinizin altında.

İletişimde Büyük Değişime Siz De Ayak Uydurun!

İletişimin şekli email ve yorumlardan anlık chat’e ve kısa mesajlara doğru kayarken işletmenizin bu büyük dönüşümde geride kalmamasını sağlayın!

Telefonlara ek uygulama yüklenmesine gerek yok!

Misafirlerinizin telefonlarına ek uygulama yükletmek geçmişte kaldı. Telefonlarında zaten var olan mesajlaşma yazılımlarını kullanmasını sağlayarak memnuniyeti arttırın!

Anlık ve hızlı çözümlerle daha mutlu misafirler

Misafirlerinize anlık ulaşmak için Whatsapp ve Messenger gibi platformların gücünü kullanın. Daha mutlu misafirler için dijital çağda her an onların aynında olduğunuzu hissettirin.

GENİŞ KAPSAMA

Bilinen çoğu mesaj uygulamalarının yanı sıra web chat ve SMS gibi servisleri de ReviewPro GMH’a bağlayabilirsiniz (Ek ücret gerekli olabilir)

MİSAFİR SORULARINI DELEGE EDİN

ReviewPro’nun Case Management özelliği ile konaklama esnasında misafirlerden gelen soruları yine Reviewpro içinde tanımlı diğer kullanıcılara delege edin. Çeviri özelliği ile farklı dilde gelen mesajları tüm kullanıcılar anlayabilir.

EKLENTİ ve SES KAYDI DESTEĞİ

Destekleyen Whatsapp gibi platformlar için mesajlarınıza dosya ve ses kaydı gibi eklentileri ilave edin.

TEK ARA BİRİMDEN İTİBAR YÖNETİMİ

Tek ara birimden online yorumları, anketleri izleyebildiğiniz reviewPro’da şimdi GMH modülü ile misafirlerinizin mesajlarını da izleyin, cevaplayın ve delege edin. Otelinizin tüm online itibar yönetimi için ReviewPro size yeter!

MOBİL UYGULAMA DESTEĞİ

ReviewPro’nun IOS ve Android tabanlı uygulaması üzerinden farklı mesaj platformlarından gelen mesajları cevaplayabilir, gerekirse farklı kullanıcılara delege edebilirsiniz.

KENDİNİZİ KOLAY ERİŞİLİR KILIN

Misafirlerinizin size kolayca erişebilmesi için otelinizin Whatsapp, Messenger gibi platformlardaki hesaplarını kare kod barkod gibi formlarda hazırlatıp odalara ve açık alanlara koyun. Masifrleriniz böylece hangi uygulamayı tercih ediyorsa onun üzerinden sizinle iletişim kurabilir.